29 Нау 2021
Әлеуметтік серіктестіктер

Түлектердің жұмысқа орналасуда әлеуметтік серіктестіктердің рөлі

2019-2020 оқу жылында 166 студент оқуды аяқтап, диплом табысталды.Оның ішінде үздік бітірген 7  студент қызыл диплом алды.  Білім алушы  кәсіптік дайындық деңгейін бағалау сынағына қатысып, нәтижесінде барлық топтар бойынша көрсеткіш-100%. Біліктілікті бағалау сынағына жылдың басында жоспарлы түрде арнайы кабинеттер жасақталып, дайындалған кабинеттерде кесте бойынша белгіленген уақытында білім алушылар дайындықтар жүргізеді.

Сонымен қатар білім алушыларды сұранысқа ие маман етіп даярлауда мамандықтар бойынша мекемелермен «мастер кластар», отырыстар, дөңгелек үстел ұйымдастырылады. Білім алушылар өндірістік, дипломалды тәжірибеге мамандықтар бойынша мекемелерге жіберіледі.

2019-2020 оқу жылының бітіруші түлектердің жұмысқа орналасу көрсеткіші елдегі пандемия COVID-19 байланысты - 61 % көрсетіп отыр. Атап айтсақ түлектер төмендегідей мекемелерге өз мамандықтары бойынша жұмысқа орналасты.

- АҚ «КазТрансОйл» Құлсары мұнай құбыры мекемесі

- «Жасұлан и Компания»ЖШС