"Мәңгілік ел-білімді ұрпақ"

Колледжі директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Қосымбаева Торғын Орынбасарқызының ұйымдастыруымен білім күніне арналған "Мәңгілік ел-білімді ұрпақ" атты салтанатты жиын өтті.

Білім мен тәрбиенің қайнар бұлағынан сусындап,жақсылыққа жаны талпынған студенттер, болашақ кәсіби мамандар,бүгінгі білімнің жаңа белесіне қанат қаққалы отырған қадамдарымен құттықталды және Білім күніне орай оқытушыларымыз өз ерен еңбектерінің арқасында Білім беру жүйесін дамытуға қосқан үлесі үшін, дене шынықтыру пәні оқытушысы Құдайбергенов Жұмабай Күзенұлы мен колледжі әдіскері Қобанова Шамшырақ Темірханқызы республикалық марапатқа ие болды.