"Елі сүйген, елін сүйген-Елбасы"

Қазақстан Республикасының тұңғыш президенті күні - 1 Желтоқсан мерекесіне орай 30.11.2017ж студенттеріміз аудандық мұражайда "Елі сүйген, елін сүйген-Елбасы" атты шараға белсене қатысты. Оған Жылыой ауданы Атамұра мұражайының басшысы Қақпанбаев Мұрат Ерісұлыаудандық аналар кеңесінің төрайымы Исайынова Мұстахима Малашқызы қатысуымен және студенттеріміз Толыбекұлы Қуаныш жігіттерге "Өсиеттермесін және". Сенғалиева Аружан Шөмішбай Сариевтің «Туған елдің толғауы» өлеңін оқыдыШара соңында студенттерге Елбасы туралы көптеген сұрақтар қойылыпоған ауқымды жауап алынып және марапаттаулармен сыйлықтар берілді.