Бүгін 1 ақпан 2018 жылы, колледжі акт залында «Өзін-өзі тану» пәнінің оқытушысы, колледжі психологі Атчибаева Бақтылы Бурамбаевна мен директордың тәрбие-ісі жөніндегі орынбасары Қосымбаева Торғын Орынбасарқызының ұйымдастыруымен «Махаббат пен шығармашылық педагогикасы» тақырыбында С.А.Назарбаева шығармашылығына арналған он күндіктің ашылу салтанаты өтті.

Шара мақсаты: Студенттерге Сара Алпысқызы Назарбаеваның туған күні (12 ақпан 1941 ж.т.) қарсаңында өміріне тоқталып, жаңа мәліметтер беру.ҚР бірінші ханымы Республикалық «Бөбек» балалар қайырымдылық қорының Президенті Сара Алпысқызының өмір жолы, жалпы адамзаттық рухани құндылықтарға бастайтын қайырымдылық іс-шаралары, еліміздегі білім беруде дамуына қосқан өлшеусіз үлесі, жер бетіндегі өмір сүрген барлық халықтардың арманы – өзара түсіністік пен сыйластықты сақтауы деген қағидасын түсіндіру. Балалардың «мейірімділік», «қайырымдылық» құндылықтары туралы түсініктерін кеңейту.