"Алтын жүрек анамыз" мәнерлеп оқу сайысы

Колледжімізде Қазақстанның бірінші ханымы,"Бөбек" балалар қорының Президенті, Сара Алпысқызы Назарбаеваның туған күніне орай ұйымдастырылған онкүндік аясында "Алтын жүрек анамыз" атты мәнерлеп оқу сайысы өтті.

Сайыс мақсаты: Сара Алпысқызының ұлағатты ұстанымдары арқылы жас ұрпақтың өмірге, ата-анасына, ең жақын адамдарына,жалпы адамдарға деген бауырмалдық, сүйіспеншілік, махаббат, достық секілді ізгілік қасиеттерге тәрбиелеу.

І,ІІ курс студенттердің қатысуымен өткен, осы мәнерлеп оқу сайысында қазақ және орыс тілдерінде өлеңдер оқылды.