"Мейірімділік-асыл қасиет" атты ашық сабағы өтті

Бүгін колледжімізде "Өзін-өзі тану"пәні оқытушысы Атчибаева Бактылы Бурамбаевнаның ұйымдастыруымен,"Мейірімділік-асыл қасиет" атты тақырыбында ашық сабағы өтті.

Сабақтың мақсаты:Баланың бойына рухани-адамгершілік қасиеттерді ұялату,жақсы-жаманды ажырата білуге, адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету. Бір-бірімен қарым-қатынастарын жақсарту. Оларды адамгершілікке,имандылыққа,шыншылдыққа,мейірімділіке тәрбиелеу.

Міндеттері:-Өз жақындарының ішкі сезімдерін түсіне білуге,адамдарға тек мейірімділік нұрын себе білуге тәрбиелеу.-Мейірімділіктің адам өміріндегі маңыздылығын түсіндіру.-Студенттердің бойында қайырымдылық, қамқорлық, сыйластық, түсіністік қасиеттерін дамыту.

Сабаққа қатысқандар:Колледжі директоры Ибраев Марат Оразович;Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Сарбалиева Маруся Шамшиевна;Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Қосымбаева Торғын Орынбасарқызы;Әдіскер Ундасинова Алтынгул Ундасиновна;Директордың өндірістік оқу жөніндегі орынбасары Кенжеғалиева Римма Қайраққалиевна және пән оқытушылары.