«Қазақстандағы мұнайдың дамуы» тақырыбында мастер класс ұйымдастырылды

2018 жылы 19 ақпанда «Мұнай-әлем билеуші қара алтын» атты апталықтың ашылуы болды.Апталықтың ашылуында «Қазақстандағы мұнайдың дамуы» тақырыбында баяндама оқыдлы. Апталықты ұйымдастырушылар: Кенжегалиева Р.К., Саргалиева С.К., Науарова Г.С., Нұрмуханова А.А. Шыкибаева М.Б.

21 ақпанда: Колледж шеберханасына І курс 0801000 «Мұнай және газ скважиналарын бұрғылау және бұрғылау  жұмыстарының технологиясы» мамандығында оқитын студенттеріне саяхат ұйымдастырды.

2018 жылы 21 ақпан күні «Жылыоймұнайгаз» өндіру басқармасының техникалық бөлімінің бастығы Қондыбаев Ерлан Жанабайұлы келіп, колледждің ІІ курс 26 топ 0809000 «Мұнай және газ кен орындарын пайдалану» мамандығында оқитын және ІІІ курс 21 топ  0801000 «Мұнай және газ скважиналарын бұрғылау және бұрғылау  жұмыстарының технологиясы»мамандығында оқитын студенттерге  мастер класс өткізді.  Бұл мастер кластың басты мақсаты: Қазақтың қара алтыны атанған мұнайдың құрамы мен жер қыртысында таралуына тоқталу,туған өлкедегі қазба байлықтар мекенін таныстыру.Қазақстанның мұнай өндіретін орындарымен таныстыру.Қоршаған ортаны қорғауға,табиғатты сүюге тәрбиелеу.Жалпы танымдық қабілетті,сабаққа деген қызығушылықты арттыру болды.