«Мұнай-әлем билеуші қара алтын» атты апталықтың жоспарына сәйкес І санатты арнайы пән оқытушысы Саргалиева Салтанат Косаевна  "Мұнай және газ скважиналарын пайдалану" пәнінен ІІ курс 26 тобында "Скважиналарды күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізгені туралы акт толтыру" атты тақырыбында ашық сабақ өтті. Білім алушыларды жер асты жөндеу жұмыстары кезінлегі құжаттарды сауатты толтыруға, құжаттардың қандай жағдайда толтыратындығына, әр цехтың өз міндеттері бар екендігін білуге үйрету,білімділікке үйрету мақсатында өтілді. Сабақ CLIL әдісін қолдануы арқылы тартымды өтіп, бірнеше техникалық термин сөздерді ағылшын тілінде қолданып үйренуіне мүмкіндік берді. Нәтижесінде сабақ мақсатына жетті.

Сабақ барысында үй жұмысына "Ұяшықты таңда" үш тілде сөйле,"Полиглот" ойыны арқылы сұралды. Жаңа сабақты түсіндіру бейнебаян көрсету, сұрақ-жауап арқылы түсініктерін толықтырды. Жаңа сабақты бекіту мақсатында студенттердің білімін таразылау үшін тест беріп жауабын алды. Студенттер өте белсене қатысып, сабақ өз мақсатына жетті.