Апталықтың жабылуы

2018 жылдың 19-24 ақпан айы аралығындағы  «Мұнай-әлем билеуші қара алтын»  тақырыбындағы апталықтың жабылуы С,К.Саргалиева, Р.К.Кенжегалиева және М.Б.Шықыбаеваның  ұйымдастыруымен колледждің мәжіліс залында өтті.

Осымен мұнай саласындағы пән апталықтары да өз мәресіне келіп жетті және жоғары деңгейде өтті.Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары С.М.Шамшиевна осы апталықтың өтуіне белсенділік танытып, шығармашылықпен қатынасқан ІІ-ІІІ курс студенттеріді құттықтап, шараларға, сайыстарға белсене атсалысқан студенттерді «Алғыс хат», «Диплом» марапаттады. Арнайы пәндер мен барша белсенді атсалысқан студенттер  мен ұстаздарға алғысымыз шексіз!