"WorldSkills Kazakhstan-2018"

C.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледжінде өткен,"WorldSkills Kazakhstan-2018"Атырау облыстық жастар арасындағы жұмысшы мамандықтар чемпионатына Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжінен 1201000–Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану;Біліктілігі:1201072–Автокөлікті жөндеу слесарі мамандығы бойынша өндірістік оқыту шебері Жылқайдаров Қали Сатайұлының жетекшілігімен ІІ-курс,30топ студенттері:Жұмабаев Батырбек пен Мұханов Ерік қатысып,жүлделі 2-орынды жеңіп алды. Мамандығы:0901000–Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары;Біліктілігі: 090101 2–Электромонтер мамандығы бойынша өндірістік оқыту шебері Сәрсенов Темір ағайдың жетекшілігімен ІІ-курс,29 топ студенті Абиров Саян сертификатқа ие болып, 0508000-Тамақтандыруды ұйымдастыру;Біліктілігі:050801 2–Аспаз мамандығы бойынша Жұмашева Сақыпжамал Бисембайқызының жетекшілігімен ІІ-курс 31 топ студенті Маратов Орынбек қатысып, сертификатпен марапатталды.